Apartamenty

Podaruj sobie odrobinę relaksu w naszych apartamentach w Zakopanem…


Do dyspozycji Gości oddajemy:

  • 27 apartamentów z jedną sypialnią: z 2 pojedynczymi łóżkami lub z 1 łóżkiem małżeńskim z możliwością dostawki na sofie w salonie;
  • 4 apartamenty z dwiema sypialniami: z 2 łóżkami małżeńskimi lub 1 łóżkiem małżeńskim i 2 łóżkami pojedynczymi z możliwością dostawki na sofie w salonie.

Każdy apartament posiada jedną lub dwie sypialnie, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym (czajnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, przybory kuchenne) i łazienką (łazienki wyposażone są w prysznic lub wannę).


W każdym apartamencie znajduje się bezprzewodowe i darmowe łącze WiFi, telewizor z płaskim ekranem TV/SAT oraz radio z budzikiem.


Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 a kończy o 11.00.

Apartament Jedna Sypialnia

Apartament dwuosobowy.

Powierzchnia apartamentu 45 m2: sypialnia dla dwóch osób (jedno łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze), pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchenny i łazienką (prysznic lub wanna).

Zobacz więcej

Apartament Dwie Sypialnie

Apartament czteroosobowy.

Powierzchnia apartamentu 70 m2: sypialnia dla czterech osób (jedno łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka pojedyncze lub dwa łóżka małżeńskie), pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchenny i łazienką (prysznic lub wanna).

Zobacz więcej